Bartłomiej Pakuła


Bartłomiej Pakuła - właściciel firmy MCC MEDALE z siedzibą w Łodzi zajmującej się produkcją medali sportowych i okolicznościowych, monet, pinsów oraz statuetek.

Działająca od kilku lat firma stale się rozwija, a realizowane projekty trafiają nie tylko na rynek polski, ale też poza granice naszego kraju. Wśród realizacji firmy MCC MEDALE znajdują się medale wykonane dla organizatorów czołowych biegów w Polsce, takich jak Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, 4F Półmaraton Wielicki (http://mccmedale.pl/4f-polmaraton-wielicki/) oraz Decathlon RUN.

Jednym z sukcesów firmy jest realizacja serii medali dla Muzeum Stutthof w Sztutowie (http://mccmedale.pl/medal-dla-ksiecia-williama/), które trafiły do brytyjskiej pary książęcej. Medale okolicznościowe przygotowane przez firmę Bartłomieja Pakuły zostały wręczone księżnej Kate i księciowi Williamowi podczas ich wizyty w Polsce w lipcu 2017 roku.

MCC MEDALE ma na swoim koncie realizację wielu projektów dla instytucji państwowych takich jak Sejm RP, IPN, MEN oraz największych polskich firm prywatnych. Więcej informacji o działalności firmy Bartłomieja Pakuły można znaleźć na jej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.mccmedale.pl


Medal okolicznościowy ORP Mamry
  Medal okolicznościowy ORP Mamry
Medal dla Muzeum Stutthof
  Medal dla Muzeum Stutthof
Wieliczka
  Wieliczka