MCC MEDALE


Bartłomiej Pakuła - właściciel firmy MCC MEDALE z siedzibą w Łodzi zajmującej się produkcją medali sportowych i okolicznościowych, monet, pinsów oraz statuetek.

Działająca od kilku lat firma stale się rozwija, a realizowane projekty trafiają nie tylko na rynek polski, ale też poza granice naszego kraju. Wśród realizacji firmy MCC MEDALE znajdują się medale wykonane dla organizatorów czołowych biegów w Polsce, takich jak Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, 4F Półmaraton Wielicki (http://mccmedale.pl/4f-polmaraton-wielicki/) oraz Decathlon RUN.

Jednym z sukcesów firmy jest realizacja serii medali dla Muzeum Stutthof w Sztutowie (http://mccmedale.pl/medal-dla-ksiecia-williama/), które trafiły do brytyjskiej pary książęcej. Medale okolicznościowe przygotowane przez firmę Bartłomieja Pakuły zostały wręczone księżnej Kate i księciowi Williamowi podczas ich wizyty w Polsce w lipcu 2017 roku.

MCC MEDALE ma na swoim koncie realizację wielu projektów dla instytucji państwowych takich jak Sejm RP, IPN, MEN oraz największych polskich firm prywatnych. Więcej informacji o działalności firmy Bartłomieja Pakuły można znaleźć na jej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.mccmedale.pl